Gr. 0A

17.10.2016

Grupa „O”A na Stadionie Narodowym

17 października 2016 r. grupa „O”A wyruszyła na wycieczkę autokarową na Stadion Narodowy. Wrażenia były ogromne, ponieważ stadion jest wielki. Zwiedziliśmy szatnie piłkarzy reprezentacji Polski, gabinety do masażu, ponadto oglądaliśmy lożę vipów. Dla zdrowego ducha była zabawa w strzelaniem piłki do bramki.
Była to nie lada atrakcja zwłaszcza dla naszych młodych talentów piłkarskich.

Wychowawca
Małgorzata Karpińska

03.10.2016

Owoce i warzywa są zdrowe, każdy uczeń z „O”A nam to powie

W pierwszym tygodniu października grupa „O”A swoje działania miała skierowane na usystematyzowanie wiedzy na temat owoców i warzyw. W związku z tym 3 października udaliśmy się na naszą pierwszą pieszą wycieczkę do sklepu owocowo – warzywnego. Przed wyjściem oczywiście przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego poruszania się na drodze. Dzięki uprzejmości Pani właścicielki pobliskiego sklepu dzieci miały możliwość oglądania i rozpoznawania owoców i warzyw, wskazywania tych, które rosną w Polsce, oraz tych, które się do nas sprowadza. Dzieci przyglądały się pracy ekspedientki, oraz przedmiotom potrzebnych jej do pracy. Samodzielnie dokonały zakupów dowolnych owoców, które wykorzystaliśmy już w naszej szkole do zabawy „Zgaduj zgadula”, w której poprzez smak, zapach i dotyk należało odgadnąć nazwy owoców.

Zapraszamy do galerii zdjęć.
Wychowawca
Małgorzata Karpińska